BÜYÜK KOLEJ 2022-2023 LİSE MEZUNİYET TÖRENİ

Büyük Kolej ve Büyük Fen Lisesi mezuniyet töreni; yönetim kurulumuz, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, değerli velilerimiz ve misafirlerimizin katılımı ile 20 Haziran Salı günü okulumuzda gerçekleşti. Mezun öğrencilerimizi uğurlamanın onur ve heyecanını yaşadığımız törenimiz, öğretmen ve öğrencilerimizin alkışlar eşliğinde salona gelerek, yerlerini almalarıyla başladı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere şehitlerimizin aziz hatıraları için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımızı okuduk. 

Törenimiz, Büyük Kolej Genel Müdür Yardımcısı Sayın Tansel Saatçioğlu’nun ve GOP Kampüsü Lise Müdürü Sayın Nafi Ayköse’nin günün anlam ve önemini belirttikleri konuşmaları ile devam etti. 

Pek çok gencin öğrenim hayatında iz bırakan kurucumuz Sayın Hikmet Doğay anısına düzenlenen Geleneksel Hikmet Doğay ödülleri de sahiplerini buldu. “Yılın İz Bırakan Öğretmeni” ödülünü öğrencilerimizin verdiği oylar ile Fizik Öğretmenimiz Fırat Özseven aldı. “Yılın İz Bırakan Öğrencisi” ödülünü ise öğretmenlerinin verdiği oylar ile Büyük Kolejden Emre Çavuşoğlu, Büyük Fen Lisesinden Mustafa Arda Tunç aldı. 

Büyük Kolej okul birincisi Emre Çavuşoğlu, ikincisi Zafer Bulut, üçüncüsü Yiğit Kalan oldu. Büyük Fen Lisesi birincisi Tuğalp Erşan Karaca, ikincisi Benginur Altın, üçüncüsü ise Sim Ekin Begenirbaş oldu. Dereceye giren öğrencilerimiz, kürsüye gelerek duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. 

2023 Büyük Kolej Mezuniyet Töreni’nin en heyecanlı ve sevinçli sahnesi olan keplerin havaya fırlatılması ile mezunlarımızı büyük bir gurur ve sevinçle uğurladık. 

Büyük Kolej Ailesi olarak mezun öğrencilerimizi yürekten kutluyor ve öğrencilerimize aydınlık bir gelecek diliyoruz. 

Bildirim