Değerli Büyük Kolej Ailesi,

Biz Okul Aile Birliği Yönetimi olarak, ekip çalışması bilincini ön planda tutarken; okul ile veli arasında köprü kurup en değerli varlığımız çocuklarımıza görev sınırlarımız içinde, en iyi şartları sunmak istemekteyiz. Okul Aile Birliği Yönetimi; dolap anahtarı tanzim ve satışı, ortaokul ve lise mezuniyetlerinde cübbe ve keplerin temini, 23 Nisan balosu, kardeş okul yardım kampanyası gibi faaliyetler yürütmektedir. Daha çok sosyal sorumluluk projesi üretmek, öğrencilerin eğlenirken öğrenecekleri aktiviteler ve geziler düzenlemek, velilerimizin bir nevi sesi olmak için, biz birlik içinde sırt sırta verirken, sizinle de el ele olmak istiyoruz.

Büyük Koleje yakışır güzel ve faydalı işlerde görüşmek dileğiyle…

Okul Aile Birliği Başkanı

Esra Asrak

2023-2024 Okul Aile Birliği olağan genel kurul toplantısında gerçekleştirilen seçim ile yeni yönetim kurulu görev dağılımı şu şekildedir.

Başkan: Esra Tuncer Asrak Başkan Yardımcısı: Petek Solak Sekreter (Yazman): Ülkü Uzun Muhasip: Meltem Ayfer Toprak Üye: Burcu Topuz Üye: Sema Kumrulu Üye: Duygu Aysan Erkılıç Üye: Yeşim Kalaycı Üye: Başak Yıldıran Üye: Cansu Boyacıoğlu Üye: Duygu Aşçıoğlu Üye: İlkay Şahin
Bildirim