Değerli Büyük Kolej Ailesi,

Biz Okul Aile Birliği Yönetimi olarak, ekip çalışması bilincini ön planda tutarken; okul ile veli arasında köprü kurup en değerli varlığımız çocuklarımıza görev sınırlarımız içinde, en iyi şartları sunmak istemekteyiz. Okul Aile Birliği Yönetimi; dolap anahtarı tanzim ve satışı, ortaokul ve lise mezuniyetlerinde cübbe ve keplerin temini, 23 Nisan balosu, kardeş okul yardım kampanyası gibi faaliyetler yürütmektedir. Daha çok sosyal sorumluluk projesi üretmek, öğrencilerin eğlenirken öğrenecekleri aktiviteler ve geziler düzenlemek, velilerimizin bir nevi sesi olmak için, biz birlik içinde sırt sırta verirken, sizinle de el ele olmak istiyoruz.

Büyük Koleje yakışır güzel ve faydalı işlerde görüşmek dileğiyle…

Okul Aile Birliği Başkanı

Esra Asrak

2 Kasım 2022 tarihinde yapılan Okul Aile Birliği olağan genel kurul toplantısında gerçekleştirilen seçim ile yeni yönetim kurulu görev dağılımı şu şekildedir.

Başkan: Esra Asrak Başkan Yardımcısı: Duygu Aysan Erkılıç Sekreter (Yazman): Duygu Aşçıoğlu Muhasip: Petek Solak Üye: Gonca Şahiner Üye: Ülkü Uzun Üye: Sevgi Yeşim Kalaycı Üye: Burcu Topuz Denetim Kurulu: Meltem Ayfer Toprak
Bildirim