OKULİSTİK DEĞERLENDİRME SINAV SONUÇLARI-II

5. SINIFLAR, Çankaya ilçesinde katılan 9 okul içerisinde 1. olmuştur. 5-B sınıfından Mehmet Emre Kara sınıfının ve okulun birincisi , 5-C sınıfından Yiğit Fehmi Efe sınıfının birincisi ve okul ikincisi 5-A sınıfından Elif Naz Sönmez sınıfının birincisi ve okul üçüncüsü olmuştur.

6. SINIFLAR ,  Çankaya ilçesinde katılan 9 okul içerisinde 2. olmuştur. 6-A sınıfından Ecem Kalyoncu sınıfının ve okulun birincisi, 6-B sınıfından Eda Arslan sınıfının birincisi ve okul ikincisi, 6-C sınıfından Mert Akkaya sınıfının birincisi ve okul onuncusu olmuştur. 6-B sınıfından Ali Emre Yeşil ise okul üçüncüsü olmuştur. 

7. SINIFLAR ,  Çankaya ilçesinde katılan 8 okul içerisinde 1. olmuştur. 7-A sınıfından Barış Ülgen Candoğan sınıfının ve okulun birincisi, 7-B sınıfından Anatolya Erğin sınıfının birincisi ve okul üçüncüsü, 7-C sınıfından Eray Ünlü sınıfının birincisi ve okul dördüncüsü olmuştur. 7-A sınıfından Azra Özkul ise okul ikincisi olmuştur.   

8. SINIFLAR ,  Çankaya ilçesinde katılan 9 okul içerisinde 2. olmuştur. 8-E sınıfından Saadettin Uygar Ergin sınıfının ve okulun birincisi, 8-B sınıfından Metin Huneli Erdamar sınıfının birincisi ve okul ikincisi, 8-D sınıfından Çisel Anaçoğlu sınıfının birincisi ve okul üçüncüsü, 8-A sınıfından Ezgi Bingöl sınıfının birincisi okul 4. 8-C sınıfından Begüm Hilal Şahan sınıfının birincisi ve okul yedincisi, 8-F sınıfından Nejat Demir Topçuoğlu sınıfının birincisi ve okul sekizincisi olmuştur.  

 

Galeri

 
Bildirim