Distinctive SCHOOL

Bir yabancı dilin ne kadar iyi öğrenilebildiğinin anlaşılabilmesi için en güvenilir yöntem uluslararası geçerliliği onanmış sınavlarla öğrencilerin sınanmasıdır. Bu bağlamda en yaygın olarak kullanılan sınavlar, Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan ve ALTE (Association of Language Testers in Europe) tarafından onaylanan Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) sınavlarıdır. 7-12 yaş grubu öğrencilerin İngilizce öğrenimindeki başarılarını ölçen Young Learners Sınavları (STARTERS, MOVERS, FLYERS ve düzey belirleme sınavları olan KET(Key English Test) ve PET (Preliminary English Test), FCE (First Certificate English)& IELTS sınavlarıdır.

British Side Educational Services tarafından sınav merkezi olan okulumuzda gerçekleştirilen 2018 Cambridge ESOL sınavlarında okulumuz üstün başarı göstermiş olup ‘Distinctive School’ ünvanını kazanmıştır.

Çağdaş bir eğitim felsefesiyle yeniliklere öncü olan okulumuzun değerli yöneticilerini, başarılı öğrencilerini, ve bu başarıda emeği geçen tüm İngilizce öğretmenlerimizi  kutluyor ,başarılarımızın gelecek yıllarda da sürmesini bekliyoruz.